Zastavte čas s ELIXÍREM MLÁDÍ!

Zapomeňte na drahé a časově náročné procedury. S naším elixírem získáte účinky nejmodernějších technik v jediné proceduře, která trvá pouhé dvě hodiny.

Kombinujeme hloubkové čištění pleti, neinvazivní mezoterapii, mikrotokový kruhový lifting obličeje, radiofrekvenční lifting a kryoterapii, aby vaše pleť byla rozzařená, mladistvá a bez vrásek.

ELIXÍR MLÁDÍ: omlazující a regenerační péče - 2.500, Kč

Hloubkové čištění pleti | Doelis aesthetic | Praha

1. Hloubkové čištění pleti

Profesionální čištění obličeje je nepostradatelnou péčí o pleť, která je každý den vystavena negativním vlivům.

Hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtli je šetrná procedura, která využívá ultrazvukové vlny k jemnému, ale efektivnímu odstranění odumřelých kožních buněk, nečistot a komedonů (černých teček) z povrchu pleti a z jejích pórů.

Hloubkové čištění pleti je vhodné pro většinu typů pleti a je obzvláště efektivní u osob s mastnější pletí nebo s tendencí k tvorbě akné.

Ultrazvuková kosmetická špachtle využívá sofistikovanou technologii jemných vysokofrekvenčních oscilací, díky nimž je schopna poskytovat hloubkové čištění pleti zcela bez bolesti a bez jakéhokoli agresivního zásahu. Tento pokročilý přístroj efektivně odstraňuje nečistoty a odumřelé kožní buňky z pórů, zatímco zároveň působí mikromasáží na kožní tkáň.

Proces ultrazvukového čištění nejenže čistí pokožku, ale také podporuje penetraci aktivních látek hluboko do kůže prostřednictvím procesu zvaného mikronizace. Díky mikromasážnímu účinku ultrazvuku dochází k výraznému zlepšení mikrocirkulace, což znamená zvýšený přísun kyslíku do buněk, a následně stimuluje produkci kolagenu a elastinu.

Tímto způsobem ultrazvuková špachtle přispívá k celkovému zlepšení kvality pleti, její pružnosti a mladistvého vzhledu.

2. Neinvazivní mezoterapie

Neinvazivní mezoterapie je pokročilá metoda péče o pleť, která nepoužívá injekce.

Tato technologie pracuje s ultrazvukovými vlnami nebo elektrickými impulsy, které zlepšují propustnost pokožky, což umožňuje hloubkovou penetraci výživných látek přímo do dermis.

Výhody neinvazivní mezoterapii:

– Zesvětlení pleti a dodání mladistvého vzhledu.

– Intenzivní hydrataci a výrazné zlepšení pružnosti pokožky.

– Účinné vyhlazení jemných vrásek a linií.

– Stimulaci produkce kolagenu a elastinu, které jsou zásadní pro pevnost a elasticitu pokožky.

– Pomoc v redukci pigmentových skvrn a vyrovnání tónu pleti.

Neinvazivní mezoterapie | Doelis aesthetic | Praha
Mikrotokový kruhový lifting obličeje | Doelis aesthetic | Praha

3. Mikrotokový kruhový lifting obličeje

Mikrotoková terapie obličeje je revoluční nechirurgická metoda omlazení a rychlé proměny pleti. Metody používající elektrický proud v posledních letech stoupají v popularitě.

Při kosmetické proceduře se používá přístroj, který zajišťuje jemné působení mikroproudů na povrch pokožky a vede k mírné kontrakci svalové tkáně.

Postup pomocí mikroproudů umožňuje odstranit mimické vrásky a ochablost, vytvořit jasný ovál obličeje, korigovat kontury, urychluje mikrocirkulaci a vyrovnává mikroreliéf.

​Pravidelná mikrostimulace umožňuje nejen vypnout pleť, ale slouží také jako výborná prevence věkových změn u žen do 40 let.

V průběhu myostimulace se provádí hloubková masáž, díky níž se zastavují procesy věkových změn, dochází k vypnutí pokožky, stimulaci syntézy kolagenu a elastinu, urychlení rozpadu melaninu, nastartování přirozených regeneračních procesů.

Lifting mikroproudem posiluje a normalizuje procesy krevního oběhu, příznivě působí na svalová vlákna cévních stěn. Tím se eliminují nadměrné otoky a aktivní složky sér a dalších produktů používaných v profesionální kosmetice pronikají do hlubokých vrstev pokožky.

4. Radiofrekvenční lifting

Účinek RF liftingu je založen na radiofrekvenčním působení teplem na kožní buňky a horní podkožní vrstvu. Bylo prokázáno, že vystavení vysokofrekvenčním a nízkoenergetickým proudům je účinné a bezpečné pro obnovu struktury a funkcí pokožky.

Díky hloubkovému ohřevu dochází k ztenčení tukové vrstvy pod kůží, což následně vede k reflexnímu rozšíření cév. S rychlejším průtokem krve se zároveň zvyšuje i metabolická aktivita v kůži.

Klíčovým efektem RF liftingu je však transformace kolagenu. Jeho struktura se mění – dlouhá vlákna, která spojují dermis a epidermis, se zkracují, což vrací pokožce její původní pevnost a elasticitu.

Výsledkem toho jsou kontury obličeje znatelně zpevněné, obočí se zvedne, nasolabiální rýhy jsou méně výrazné, pleť se stává pružnější na dotek, vyrovnává se tón pleti a odstraňují se tmavé kruhy pod očima.

RFlifting
Ktyoterapia | Doelis aesthetic | Praha

5. Kryoterapie

Kryoterapie představuje efektivní metodu pro omlazení pokožky obličeje využívající extrémních teplot. Tato technika stimuluje tvorbu nových molekul kolagenu a kyseliny hyaluronové, což má za následek zlepšení struktury a vzhledu pokožky.

Expozice pleti nízkým teplotám vyvolává intenzivní vaskulární odezvu, která napomáhá urychlení metabolických procesů a podporuje cirkulaci krve. Díky tomu dochází k lepšímu okysličení buněk a celkovému zlepšení jejich funkce.

Kryomasáž je účinným prostředkem pro podporu obnovy buněk a mladistvý vzhled pleti.

 Často kladené otázky:

Celé ošetření obvykle trvá 120 minut

Ano, procedura ELIXÍR MLÁDÍ je bezpečná, neinvazivní a nevyžaduje rekonvalescenci. Je vhodná pro většinu typů pleti a nezpůsobuje žádné škody na kůži.

Pokud hledáte efektivní, ale neinvazivní způsob, jak omladit a rozjasnit vaši pleť, pak je naše péče ideální volbou. Naše metody jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám zralé pleti, podporovaly její regeneraci a pomáhaly v boji proti stárnutí.

Doporučujeme absolvovat ošetření jednou za 4-6 týdnů pro udržení čisté a zdravé pleti. Frekvence ošetření se může lišit dle typu pleti a osobních preferencí.

Ošetření je velmi šetrné a neinvazivní, vedlejší účinky jsou minimální až žádné. Po ošetření může dojít k mírnému začervenání pokožky, které však rychle odezní.

Pravidelným ošetřením zlepšujete mikrocirkulaci v pokožce, podporujete syntézu kolagenu a elastinu a zvyšujete přísun kyslíku do buněk. Díky tomu bude vaše pleť vypadat zdravěji, bude pružnější a mladistvější.

• při jakýchkoliv zánětlivých procesech na obličeji ať už virového nebo bakteriálního původu
• virová onemocnění
• epilepsie
• onkologická onemocnění
• oční onemocnění
• těhotenstvi
• kadio- nebo neurostimulátor

Samozřejmě, nabízíme dárkové poukazy, které můžete zakoupit pro své blízké. Je to skvělý způsob, jak obdarovat někoho speciálním a užitečným dárkem, který přispěje k jejich osobnímu pohodlí a kráse.

ELIXÍR MLÁDÍ - revoluční omlazující a regenerační péče, která vám vrátí ztracenou krásu a mládí!

Objednejte se ještě dnes a objevte tajemství pravého elixíru mládí. Vaše pleť vám poděkuje.

Nebo prosím vyplňte náš kontaktní formulář.