Naše služby

Čištění pleti

Představujeme vám profesionální čištění pleti. Toto není jen obyčejné čištění. Je to nepostradatelná péče, která umožňuje vaší pleti znovu plně dýchat.

 

Více informací

Estetická kosmetika

Estetická kosmetika je revoluční řešení navržené k tomu, aby vám vrátilo mladistvý vzhled a vylepšilo vaši sebedůvěru.

Díky našim kosmetickým službám se nikdy nebudete cítit lépe ve své vlastní pleti!

Více informací

Mezoterapie

Mikrojehličková mezoterapie je navržená pro dosažení hluboké hydratace a obnovy pokožky, čímž vám poskytne zářivý a mladistvý vzhled.

Mikrojehličkování dokaže posílit i vaše vlasy a bojuje proti jejich padání.

Více informací

Chemické peelingy

Chemické peelingy mají schopnost snadno proniknout kůží a tam řešit závažné problémy pleti jako je akné, post akné, komedony, pigmentové skvrny, stárnutí pleti, vrásky, citlivá pleť, dehydratovaná pleť a rozšířené kapiláry.

Více informací

Enzymová terapie DMK

Enzymová terapie DMK je metoda přírodní farmakoterapie a je speciálně navržena tak, aby dokázala vyřešit i ten nejsložitější problém.

 

Více informací

Brow & Lash bar

Získejte uprofesionální vzhled bez nutnosti každodenního líčení. Toto je právě to, co potřebujete pro svůj každodenní život i pro speciální příležitosti.

 

Více informací

Masáže

Máte pocit únavy, stresu a napětí?  Nenechte to tak. Máme řešení, které vás okamžitě osvobodí od stresu a obnoví vaši energii.

Dopřejte si masáž, kterou si zasloužíte!

Více informací

Laserová epilace

Pokud si přejete užívat dokonale hladkou kůži a zároveň se vyhnout nekonečnému cyklu holení či voskování, může být laserová epilace ideálním řešením přímo pro vás.

Více informací