Sníte o hustých a zdravých vlasech? Vyzkoušejte vlasovou mezoterapii!

Kdo by netoužil po krásných a hustých kadeřích? Ale ne každý má to štěstí.

Pokud vám vlasy padají a řídnou čím dál více, netrapte se a vsaďte na oblíbenou a velmi účinnou proceduru – vlasovou mezoterapii. Říká se jí také „mikrojehličkování“ a efektivně pomáhá mužům i ženám.

Mikrojehličková mezoterapie na posílení vlasů - 2.000, Kč

Vlasova mezoterapie | Doelis aesthetic | Praha

Co způsobuje nadměrné padání vlasů?

Vypadávání vlasů je běžný fyziologický proces. Zdravému člověku vypadne za den až 100 vlasů. Každý vlas má svoji životnost a po určité době jej nahradí nový. Pokud vám ale vlasy začnou vypadávat více, nebo se dokonce objevují místa bez vlasů, nejde už o zdravé obnově vlasů hovořit.

Vypadávání vlasů u mužů bývá spojeno s vysokou hladinou mužských hormonů. Ztráta vlasů začíná ustupující vlasovou linií nebo jejich řídnutím na temeni hlavy. Vypadávání může pokračovat až do úplné plešatosti. Vypadávání vlasů u žen může být také spojeno s hormonálními změnami, často k nim dochází např. v těhotenství, po porodu nebo v přechodu.

​Zvýšené vypadávání vlasů může být způsobeno i dalšími vlivy, jako jsou např. stres, nedostatek spánku nebo špatná výživa.

Co je vlasová mezoterapie a jak probíhá?

Je to nejefektivnější metoda pro podporu růstu vlasů.

Účinné látky se vpravují přímo do hlubších vrstev vlasové pokožky, kde cíleně působí a posilují vlasové kořínky. Pracuje se s pomocí speciálního mezoterapeutického přístroje – tzv. dermapenu s jednorázovými mikrojehličkovými nástavci.

Mezoterapii doplňuje aplikace speciálního séra BCN Sculp španělské značky Institute BCN pro stimulaci růstu vlasů.

Tato mírně invazivní metoda je naprosto bezpečná a téměř bezbolestná. Připravovat se nijak nemusíte, důležité je pouze mít vlasy dokonale čisté.

 

Účinky vlasové mezoterapie:

– pomáhá zastavit vypadávání a postupné řídnutí vlasů
– stimuluje růst nových vlasů
– vlasy posiluje a zlepšuje jejich celkovou kvalitu i vzhled
– posílí, ošetří a hydratuje také pokožku hlavy.

Pro koho je ošetření vhodné?

Vlasová mezoterapie je skvělé řešení, pokud vás trápí nadměrné padání vlasů či alopecie (plešatění).

Vhodné je i v případech, kdy je potřeba posílit a obnovit vlasy poškozené např. stresem, špatnou životosprávou, extrémními vlivy (slunce, mráz) či špatnou kadeřnickou péčí.

Vlasovou mezoterapii naopak nedoporučujeme, pokud jste těhotná či kojíte, trpíte vážným onemocněním (onkologická léčba, epilepsie, autoimunitní onemocnění) nebo pokud používáte kardio či neurostimulátor. S ošetřením je vhodné také počkat, pokud máte akutní virové onemocnění nebo zánět v oblasti obličeje.

Vlasova mezoterapie | Doelis aesthetic | Praha

 Často kladené otázky:

Toto ošetření je ideální pro muže i ženy, kteří se potýkají s nadměrným vypadáváním vlasů, alopecií nebo chtějí posílit a obnovit vlasy poškozené například stresem, špatnou životosprávou nebo extrémními vlivy.

Vlasová mezoterapie je považována za mírně invazivní a téměř bezbolestnou metodu. Použití speciálního mezoterapeutického přístroje minimalizuje jakýkoliv diskomfort během ošetření.

Speciální příprava není potřebná, avšak je důležité, aby byly vlasy před ošetřením dokonale čisté.

Výsledky zahrnují zastavení vypadávání vlasů, stimulaci růstu nových vlasů, posílení a zlepšení kvality existujících vlasů, stejně jako hydrataci a ošetření pokožky hlavy. Zlepšení je často viditelné již po prvním zákroku.

Ošetření se nedoporučuje těhotným a kojícím ženám, lidem s vážnými onemocněními, jako jsou onkologická onemocnění, epilepsie, autoimunitní onemocnění, nebo těm, kteří používají kardio či neurostimulátory. Rovněž byste měli ošetření odložit, pokud máte akutní virové onemocnění nebo zánět v oblasti obličeje.

Počet sezení se může lišit v závislosti na individuálních potřebách a cílech každého klienta. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme sérii 4 až 6 ošetření v intervalu 7 až 10 dní.

Samozřejmě, nabízíme dárkové poukazy, které můžete zakoupit pro své blízké. Je to skvělý způsob, jak obdarovat někoho speciálním a užitečným dárkem, který přispěje k jejich osobnímu pohodlí a kráse.

Vlasová mazoterapie stimuluje přirozenou regeneraci a růst vlasů, díky čemuž budou vaše vlasy opět husté, silné a zdravé.

Rezervujte si svůj termín již dnes a těšte se na viditelné výsledky. Vaše vlasy vám budou vděčné!

Nebo prosím vyplňte náš kontaktní formulář.