Upravený vzhled pro muže je znakem úspěchu a projevem sebedůvěry.

Péče o sebe je pro muže stejně důležitá jako pro ženy. Dokonale upravený vzhled je základním předpokladem úspěchu v práci i v soukromém životě. Jako lidé totiž dáváme velmi často na první dojem a hezký a upravený vzhled si spojujeme s úspěchem, charismatem a důvěryhodností.

Kosmetické salóny i pro muže

V dnešní době je více než vhodné, aby muži pravidelně navštěvovali kosmetické salóny. Profesionální péče nejen zlepší vzhled pleti, ale také pomáhá udržovat její zdraví a základní potřeby.

Dnešní muži tráví spoustu času v nepříznivých podmínkách – v uzavřených kancelářích, před monitorem počítače, nebo venku na přímém slunci a větru. Zatímco ženy chrání svou pleť před fotostárnutím pečující a dekorativní kosmetikou, muži jsou v tomto zranitelnější.

V péči o pleť je důležitá také pravidelnost a domácí péče. Muži navštěvují kosmetičku nejen kvůli jednorázovému zákroku, ale především chtějí dlouhodobě zlepšit a udržovat vzhled.

Jenom pravidelná péče totiž zachová mladistvost, ale i pravidelná domácí péče je totiž neméně důležitá.

Jaké mají muži oblíbené kosmetické procedury?

  • čištění pleti
  • komplexní terapii akné a odstranění stop po akné
  • ošetření účinnými chemickými peelingy
  • regenerační a revitalizační péči
  • vlasovou mezoterapii – pro posílení a růst vlasů
  • laserovou epilaci – moderní a příjemnou metodu odstranění nežádoucích chloupků
  • a mnoho dalšícha

Produkty pro domácí péči o pleť

Oblíbené produkty pro muže jsou od Arcaya Cosmetics. Jsou vyvinuté speciálně pro mužskou pleť a lze je koupit na e-shopu www.doelis-beauty.cz nebo přímo v salónu.

Které jsou pánské bestsellery?

Hydratační sérum pro oční okolí Gent´s Care Rescue Eye Serum ošetří oteklé a unavené oči a viditelně redukuje váčky a tmavé kruhy pod očima.

Velmi účinná jsou ampulková pleťová séra Gent´s Care Recharge, která se aplikují ráno a večer na vyčištěnou pleť (stačí pár kapek). Tu krásně hydratují, vypnou a obnoví.

Po aplikaci pleťového séra se aplikujte hydratační pleťový krém Gent´s Care Reyouth Face Cream, vyvinutý speciálně pro mužskou pleť.

Po holení je ideální vyživující a zklidňující balzám Gent´s Care Relax After Shave Balm, který pleť uklidní, zmírní podráždění a drobná poranění.