Chcete si udržet mládí a krásu, zbavit se vrásek, vrátit jasný obrys oválného obličeje?

Získejte účinky tří nejmodernějších technik během jednoho sezení!

Jedná se o kombinaci neinvazivní mezoterapie s mikrotokovým kruhovým liftingem obličeje a RF liftingem.

DELETE AGE: liftingová a rozjasňující péče - 2.000, Kč

Kosmetický salon Praha 1 | Doelis aesthetic
Neinvazivní mezoterapie | Doelis aesthetic | Praha

Neinvazivní mezoterapie

Neinvazivní mezoterapie je pokročilá metoda péče o pleť, která nepoužívá injekce.

Tato technologie pracuje s ultrazvukovými vlnami nebo elektrickými impulsy, které zlepšují propustnost pokožky, což umožňuje hloubkovou penetraci výživných látek přímo do dermis.

Výhody neinvazivní mezoterapii:

– Zesvětlení pleti a dodání mladistvého vzhledu.

– Intenzivní hydrataci a výrazné zlepšení pružnosti pokožky.

– Účinné vyhlazení jemných vrásek a linií.

– Stimulaci produkce kolagenu a elastinu, které jsou zásadní pro pevnost a elasticitu pokožky.

– Pomoc v redukci pigmentových skvrn a vyrovnání tónu pleti.

Mikrotokový kruhový lifting obličeje

Mikrotoková terapie obličeje je revoluční nechirurgická metoda omlazení a rychlé proměny pleti. Metody používající elektrický proud v posledních letech stoupají v popularitě.

Při kosmetické proceduře se používá přístroj, který zajišťuje jemné působení mikroproudů na povrch pokožky a vede k mírné kontrakci svalové tkáně.

Postup pomocí mikroproudů umožňuje odstranit mimické vrásky a ochablost, vytvořit jasný ovál obličeje, korigovat kontury, urychluje mikrocirkulaci a vyrovnává mikroreliéf.

​Pravidelná mikrostimulace umožňuje nejen vypnout pleť, ale slouží také jako výborná prevence věkových změn u žen do 40 let.

V průběhu myostimulace se provádí hloubková masáž, díky níž se zastavují procesy věkových změn, dochází k vypnutí pokožky, stimulaci syntézy kolagenu a elastinu, urychlení rozpadu melaninu, nastartování přirozených regeneračních procesů.

Lifting mikroproudem posiluje a normalizuje procesy krevního oběhu, příznivě působí na svalová vlákna cévních stěn. Tím se eliminují nadměrné otoky a aktivní složky sér a dalších produktů používaných v profesionální kosmetice pronikají do hlubokých vrstev pokožky.

Mikrotokový kruhový lifting obličeje | Doelis aesthetic | Praha
RFlifting

Radiofrekvenční lifting

Účinek RF liftingu je založen na radiofrekvenčním působení teplem na kožní buňky a horní podkožní vrstvu. Bylo prokázáno, že vystavení vysokofrekvenčním a nízkoenergetickým proudům je účinné a bezpečné pro obnovu struktury a funkcí pokožky.

Díky hloubkovému ohřevu dochází k ztenčení tukové vrstvy pod kůží, což následně vede k reflexnímu rozšíření cév. S rychlejším průtokem krve se zároveň zvyšuje i metabolická aktivita v kůži.

Klíčovým efektem RF liftingu je však transformace kolagenu. Jeho struktura se mění – dlouhá vlákna, která spojují dermis a epidermis, se zkracují, což vrací pokožce její původní pevnost a elasticitu.

Výsledkem toho jsou kontury obličeje znatelně zpevněné, obočí se zvedne, nasolabiální rýhy jsou méně výrazné, pleť se stává pružnější na dotek, vyrovnává se tón pleti a odstraňují se tmavé kruhy pod očima.

 Často kladené otázky:

Hlavní výhody zahrnují redukci vrásek, vyhlazení pleti, odstranění otoků a nerovností, boj proti ochablosti a prevenci zánětů a vyrážek. Dále dochází k hydrataci, tonizaci a celkové revitalizaci kůže.

Ano, procedura DELETE AGE je bezpečná, neinvazivní a nevyžaduje rekonvalescenci. Je vhodná pro většinu typů pleti a nezpůsobuje žádné škody na kůži.

Pokud hledáte efektivní, ale neinvazivní způsob, jak omladit a rozjasnit vaši pleť, pak je naše péče ideální volbou. Naše metody jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám zralé pleti, podporovaly její regeneraci a pomáhaly v boji proti stárnutí.

Počet ošetření se může lišit v závislosti na individuálních potřebách klienta, ale typicky doporučujeme sérii 4 až 6 ošetření v intervalu 7 až 10 dní pro nejlepší výsledky.

Ano, pozitivní výsledky lze často zaznamenat již po prvním sezení. Nicméně, pro dosažení nejlepších a dlouhotrvajících výsledků je doporučeno absolvovat celý doporučený počet sezení.

Výsledky se liší u každého klienta a závisí na řadě faktorů, včetně věku, typu pleti a celkového životního stylu. Obvykle se doporučuje pravidelné opakování terapie pro udržení výsledků.

• při jakýchkoliv zánětlivých procesech na obličeji ať už virového nebo bakteriálního původu
• virová onemocnění
• epilepsie
• onkologická onemocnění
• oční onemocnění
• těhotenstvi
• kadio- nebo neurostimulátor

Samozřejmě, nabízíme dárkové poukazy, které můžete zakoupit pro své blízké. Je to skvělý způsob, jak obdarovat někoho speciálním a užitečným dárkem, který přispěje k jejich osobnímu pohodlí a kráse.

Vraťte čas zpět bez nutnosti chirurgického zákroku!

Nabízíme vám jedinečnou příležitost prožít kombinované účinky tří špičkových technologií během jediného sezení. Už po první návštěvě si všimnete výrazného vyhlazení vrásek a celkové oživení vaší pleti. Neváhejte a zarezervujte si svůj termín již dnes.

Nebo prosím vyplňte náš kontaktní formulář.