Představujeme vám Enzymovou terapii DMK, revoluční přístup ke zdraví pokožky.

Tato terapie není obyčejnou krémovou léčbou, kterou si koupíte v obchodě. Enzymová terapie DMK je pokročilá metoda, která používá unikátní skupinu enzymů, aby stimulovala lymfatický a cévní systém, obnovila výživu a okysličování pokožky a podpořila vznik nových buněk.

Enzymoterapie stimuluje novotvorbu kolagenu, a tím obnovuje strukturu pokožky. V kombinaci s dalšími produkty Danne si poradí s jakoukoliv patologií. Používá se k léčbě akné a jejích zánětlivých projevů, v podobě myostimulace zvyšuje pevnost, revitalizuje a zpevňuje pokožku obličeje i krku, systém melanoplex zase normalizuje tvorbu melaninu a navrací pokožce zdravé zbarvení.

​Enzymoterapie hydrolyzuje odpadní produkty buněk jejich přeměnou na slabé kyseliny a jejich omytím z kůže. Účinek reverzní osmózy vyčistí vnitřní prostor buňky i extracelulární, včetně toxinů, oxidovaných produktů metabolismu a volných radikálů. Aktivuje vlastní kožní enzymy.

Zvyšuje svalový objem a svalovou sílu. Stimuluje aminokyseliny prolin, glycin a lysin k produkci kolagenu a zlepšuje stav pokožky.
Vytváří plazmatický efekt pro krevní a lymfatický oběh, zvyšuje oxygenaci, buněčný metabolismus a posiluje imunitní funkce.

Enzymová terapie DMK je jako čerstvý vzduch pro vaši pokožku. Během několika procedur enzymová terapie odstraní škodliviny a nečistoty z povrchu i zevnitř buněk a obnoví zdravý a mladistvý vzhled pokožky.

Představte si, jak se budete cítit, když se podíváte do zrcadla a uvidíte radikální změnu. Vaše pokožka bude vypadat svěže, mladě a zářivě.


Rezervujte si termín na Enzymovou terapii DMK hned teď a zažijte revoluční změnu ve vaší péči o pleť.
Vaše pleť si zaslouží tu nejlepší péči!

Kontaktujte nás pro více informací nebo si objednejte termín přímo online.

Nebo prosím vyplňte náš kontaktní formulář.